KONST / Litografier / Serigrafi 16003340
nr 1600 3340
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Serigrafi, Signerad, Silkscreen, Silkscreen, "With Joshona walking on the beach in Bergen", onumrerad, 68x98 cm, yttermått inklusive ram: 73x102 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:31:30
26/2 20:26:30